Wyślij zgłoszenie serwisowe Mimaki

Skorzystaj z formularza poniżej, aby wysłać do nas zgłoszenie serwisowe.

Więcej o serwisie Mimaki:

Jeżeli Twoja drukarka wymaga naprawy, wymiany części czy przeglądu technicznego napisz nam o tym w poniższym formularzu.  Umów serwis również wtedy, gdy potrzebujesz profilowania swojej drukarki lub potrzebujesz oprogramowania RIP do zarządzania wydrukami. Chcesz szkolenia z colour managementu- napisz do nas! Twoje zapytanie o serwis zostanie zarejestrowane w systemie. Odpowiemy na nie najszybciej jak to będzie możliwe!

Dane firmy

Zgłaszający

Produkt

Click or drag files to this area to upload. You can upload up to 10 files.

Wymagane zgody

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Sico Polska Spółka z o.o. danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/ Panią danych osobowych jest Sico Polska Spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Annopol 3 budynek DC3 03-236. Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług Sico Polska Spółka z o.o. oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.budynek DC3 03-236 Warszawa.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sico Polska Spółka z o.o. przy ul. Annopol 3 budynek DC3 z siedzibą w Warszawie, dla celów marketingu bezpośredniego, wykonywanego przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących, tj. numer telefonu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. z 2017 r., poz. 1907 ze zm.).” Oświadczamy, że zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, kierując wiadomość na adres e-mail administratora. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na przetwarzanie przez jej wycofaniem.