Umów się na prezentacje urządzeń Mimaki

Skorzystaj z formularza poniżej i umów się szybko i wygodnie na prezentacje drukarek Mimaki.

Więcej o przebiegu prezentacji:

Jeżeli chcesz zobaczyć jak pracuje drukarka i oczekujesz na bieżąco odpowiedzi na swoje pytania i wątpliwości umów się na prezentację drukarki Mimaki.
Oddajemy do dyspozycji showroom, w którym prezentujemy najnowsze modele drukarek Mimaki w każdej technologii. Umów się na spotkanie, aby podczas prezentacji w pełni odkrywać wszystkie walory i atuty drukarek Mimaki sublimacyjnych, solwentowych i UV.

Identyfikacja firmy

Zgłaszający

Produkty

Preferencje komunikacyjne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Sico Polska Spółka z o.o. danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/ Panią danych osobowych jest Sico Polska Spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Annopol 3 budynek DC3 03-236. Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług Sico Polska Spółka z o.o. oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.budynek DC3 03-236 Warszawa.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sico Polska Spółka z o.o. przy ul. Annopol 3 budynek DC3 z siedzibą w Warszawie, dla celów marketingu bezpośredniego, wykonywanego przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących, tj. numer telefonu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. z 2017 r., poz. 1907 ze zm.).” Oświadczamy, że zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, kierując wiadomość na adres e-mail administratora. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na przetwarzanie przez jej wycofaniem.