KATEGORIA DRUK UV "FLATBED"

Tworzenie produktów specjalnych, nagród, produktów personalizowanych, personalizowanej produkcji „od ręki”, elementów składowych i wiele innych.​
„UJF-3042MkII EX” to EXTRA model „UJF-3042MkII”, którego wysoka wydajność i piękno druku są zarezerwowane dla jeszcze lepszej konfiguracji z 3 głowic drukujących do 4.
Tworzenie produktów specjalnych, nagród, produktów personalizowanych, personalizowanej produkcji „od ręki”, elementów składowych i wiele innych.
To następna generacja drukarek stołowych LED UV służących do zadruku na gotowych obiektach. Drukarka powstała na bazie doświadczeń z kompaktowymi drukarkami UV LED służących do bezpośredniego zadruku na obiektach.
JFX200-2513, to najnowszy płaski ploter UV Mimaki, który zapewnia możliwości rozszerzenia profesjonalnej działalności na rynku reklamy na twardych podłożach i ozdobnej grafiki.
To najnowszy płaski ploter UV Mimaki, który zapewnia możliwości rozszerzenia profesjonalnej działalności na rynku reklamy na twardych podłożach i ozdobnej grafiki.
Najbardziej wydajna i najwygodniejsza w użytkowaniu wersja JFX, najlepiej sprzedającej się w branży seria płaskich drukarek Inkjet UV-LED, umożliwiająca tworzenie wydruków o wysokiej jakości efektów specjalnych
Drukarka ta wyznacza nowe standardy w dziedzinie druku wielkoformatowego pod względem prędkości, elastyczności, jakości i przyjazności dla środowiska.
JFX600-2513, to najnowszy płaski ploter UV Mimaki, który zapewnia możliwości rozszerzenia profesjonalnej działalności na rynku reklamy na twardych podłożach i ozdobnej grafiki.

KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIA

Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z nami.
Odwiedź nas.
Lokalizacja oddziałów.
Zobacz co się u nas dzieje.
Aktualności, porady, zapowiedzi.