MIMAKI TX300P-1800MkII + rasterlink 6

Nowa podstawowa drukarka hybrydowa Mimaki TX300P-1800MKII, wyróżniająca się zarówno możliwościami druku bezpośrednio na tekstyliach, jak i druku sublimacyjnego (termotransferowego).Umożliwia mniejszym dostawcom usług druku wejście na nowe rynki.

Mimaki TX300-1800mk2

POZNAJ MIMAKI TX300P-1800MkII

Innowacyjne technologie

TECHNOLOGIE MIMAKI TX300P-1800MkII

Nozzle Recovery System​

NRS zastępuje uszkodzone dysze, nieuszkodzonymi dyszami, aż do momentu przybycia technika. Ta funkcja umożliwia nieprzerwany druk i utrzymanie wydajności.

Mimaki Bulk Ink System​

Duże ilości i niższe koszty atramentu. System zbiorczego atramentu umożliwia prowadzenie długich serii druku bez przerw.

Uninterrupted Ink Supply System​

Automatyczna zamiana wyczerpanego pojemnika, na pełen. System automatycznie przełącza się na drugi kartridż tego samego koloru, kiedy pierwszy się kończy.Pozwala to na długie serie druku nie wymagające obecności operatora.

Nozzle Check Unit

NCU to oryginalny system czyszczenia dysz. Zatkane dysze są automatycznie wykrywane i czyszczone.

Mimaki Fine Diffusion​

Technika przetwarzania obrazu zmniejsza przeskoki tonów i nierównomierne drukowanie w kolorze

Waveform Control​

Technologia kontroli kształtu fali zapewnia wysoką jakość wydruku, poprzez rozpylanie kropel atramentu w prostych liniach z prawie idealnymi okrągłymi kropkami, zapewniając wyraźne i ostre litery, linie i krawędzie.​

Mimaki Advanced Pass System​

Ogranicza prążkowanie poprzez rozpraszanie kropel atramentu między przejściami.

Mimaki Intelligent Heaters​

System inteligentnych grzałek. Dzięki wyjątkowej technologii podgrzewania mediów w kontrolowanej temperaturze, atrament może zostać utrwalony przy zachowaniu wysokiego ustawienia kolorów

Variable Dot Technology

Technologia Variable Dot umożliwia drukarce drukowanie w 3 różnych rozmiarach punktów (mały, średni i duży), aby tworzyć obrazy o wysokiej jakości z płynną gradacją

Informacje techniczne

Produkt

PREZENTACJA MIMAKI TX300P-1800MkII

Produkt

GALERIA MIMAKI TX300P-1800MkII

Leasing

FINANSOWANIE MIMAKI TX300-1800MkII

rata leasingu od 630,97 pln/mc*

WIĘCEJ INFORMACJI MIMAKI TX300P-1800MkII

Dodatkowe informacje

SPECYFIKACJA I PLIKI DO POBRANIA

Kontakt

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Key Account Manager ds. Sprzedaży Maszyn i Urządzeń

DOMINIK BORKOWSKI

Kontakt bezpośredni

mob. (+48) 696 018 740
tel. (+48 22) 660 48 50 wew. 2283
e-mail: d.borkowski@sico.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Sico Polska Spółka z o.o. danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/ Panią danych osobowych jest Sico Polska Spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Annopol 3 budynek DC3 03-236. Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług Sico Polska Spółka z o.o. oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.budynek DC3 03-236 Warszawa.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sico Polska Spółka z o.o. przy ul. Annopol 3 budynek DC3 z siedzibą w Warszawie, dla celów marketingu bezpośredniego, wykonywanego przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących, tj. numer telefonu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. z 2017 r., poz. 1907 ze zm.).” Oświadczamy, że zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, kierując wiadomość na adres e-mail administratora. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na przetwarzanie przez jej wycofaniem.
Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z nami.
Odwiedź nas.
Lokalizacja oddziałów.
Zobacz co się u nas dzieje.
Aktualności, porady, zapowiedzi.