MIMAKI TS330-1600

Jest to drukarka sublimacyjna typu inkjet, umożliwiająca osiągnięcie dużego wolumenu produkcji w wysokiej jakości druku, wydajnego i przyjaznego środowisku, przy najniższym całkowitym koszcie użytkowania.

POZNAJ MIMAKI TS330-1600

Innowacyjne technologie

TECHNOLOGIE MIMAKI TS330-1600

Mimaki Weaving Dot Technology

Nowa technologia tworzenia obrazów zapewniająca druk gładkich przejść i żywe kolory, eliminując efekt prążkowania. Optymalizuje wielkość kropel atramentu, aby ograniczyć efekty niedoskonałości głowic i błędów w regulacji ich rozmieszczenia

Mimaki Remonte Access

Zdalne sterowanie aplikacją w telefonie

Uninterrupted Ink Supply System​

Automatyczna zamiana wyczerpanego pojemnika, na pełen. System automatycznie przełącza się na drugi kartridż tego samego koloru, kiedy pierwszy się kończy. Pozwala to na długie serie druku nie wymagające obecności operatora.

Nozzle Check Unit

NCU to oryginalny system czyszczenia dysz. Zatkane dysze są automatycznie wykrywane i czyszczone.

Nozzle Recovery System​

NRS zastępuje uszkodzone dysze, nieuszkodzonymi dyszami, aż do momentu przybycia technika. Ta funkcja umożliwia nieprzerwany druk i utrzymanie wydajności.

Waveform Control​

Technologia kontroli kształtu fali zapewnia wysoką jakość wydruku, poprzez rozpylanie kropel atramentu w prostych liniach z prawie idealnymi okrągłymi kropkami, zapewniając wyraźne i ostre litery, linie i krawędzie.​

Mimaki Intelligent Heaters​

System inteligentnych grzałek. Dzięki wyjątkowej technologii podgrzewania mediów w kontrolowanej temperaturze, atrament może zostać utrwalony przy zachowaniu wysokiego ustawienia kolorów

Variable Dot Technology

Technologia Variable Dot umożliwia drukarce drukowanie w 3 różnych rozmiarach punktów (mały, średni i duży), aby tworzyć obrazy o wysokiej jakości z płynną gradacją.

Informacje techniczne

Produkt

PREZENTACJA MIMAKI TS330-1600

Produkt

GALERIA MIMAKI TS330-1600

Leasing

FINANSOWANIE MIMAKI TS330-1600

rata leasingu od 371,16 pln/mc*

WIĘCEJ INFORMACJI MIMAKI TS330-1600

Dodatkowe informacje

SPECYFIKACJA I PLIKI DO POBRANIA

Kontakt

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Key Account Manager ds. Sprzedaży Maszyn i Urządzeń

DOMINIK BORKOWSKI

Kontakt bezpośredni

mob. (+48) 696 018 740
tel. (+48 22) 660 48 50 wew. 2283
e-mail: d.borkowski@sico.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Sico Polska Spółka z o.o. danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/ Panią danych osobowych jest Sico Polska Spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Annopol 3 budynek DC3 03-236. Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług Sico Polska Spółka z o.o. oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.budynek DC3 03-236 Warszawa.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sico Polska Spółka z o.o. przy ul. Annopol 3 budynek DC3 z siedzibą w Warszawie, dla celów marketingu bezpośredniego, wykonywanego przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących, tj. numer telefonu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. z 2017 r., poz. 1907 ze zm.).” Oświadczamy, że zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, kierując wiadomość na adres e-mail administratora. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na przetwarzanie przez jej wycofaniem.
Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z nami.
Odwiedź nas.
Lokalizacja oddziałów.
Zobacz co się u nas dzieje.
Aktualności, porady, zapowiedzi.