MIMAKI TxF150-75

to drukarka DTF (Direct to Film, druk bezpośrednio na folii) wyposażona w kluczowe technologie Mimaki oraz innowacyjne funkcje zapewniające stabilny druk i nieprzerwaną produkcję.

POZNAJ MIMAKI MIMAKI TXF150-75​

Innowacyjne technologie

TECHNOLOGIE MIMAKI TXF150-75

Mimaki Circulation Technology​

Technologia obiegu białego atramentu. Dzięki okresowemu krążeniu białego atramentu w linii od zbiornika do głowicy zapobiega się osadzaniu pigmentu. MCT zapewnia stabilną produkcję oraz zmniejszenie ilości atramentu i odpadów.

Nozzle Check Unit

Funkcja, która automatyzuje konwencjonalne umieszczanie punktów (położenie punktu i korekta podawania) w celu uzyskania maksymalnej jakości obrazu, oszczędzając czas operatorów i redukuje błędy

Nozzle Recovery System​

NRS zastępuje uszkodzone dysze, nieuszkodzonymi dyszami, aż do momentu przybycia technika. Ta funkcja umożliwia nieprzerwany druk i utrzymanie wydajności.

Mimaki Intelligent Heaters​

System inteligentnych grzałek. Dzięki wyjątkowej technologii podgrzewania mediów w kontrolowanej temperaturze, atrament może zostać utrwalony przy zachowaniu wysokiego ustawienia kolorów

Mimaki Advanced Pass System​

Ogranicza prążkowanie poprzez rozpraszanie kropel atramentu między przejściami.

System inteligentnych grzałek. Dzięki wyjątkowej technologii podgrzewania mediów w kontrolowanej temperaturze, atrament może zostać utrwalony przy zachowaniu wysokiego ustawienia kolorów

Informacje techniczne

Produkt

PREZENTACJA MIMAKI TxF150-75

Produkt

GALERIA MIMAKI TxF150-75

Leasing

FINANSOWANIE MIMAKI TxF150-75

o ratę leasingu zapytaj Handlowca Sico

WIĘCEJ INFORMACJI MIMAKI TxF150-75

Dodatkowe informacje

SPECYFIKACJA I PLIKI DO POBRANIA

Kontakt

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Product Manager ds. Sprzedaży Maszyn i Urządzeń

MICHAŁ CZUMAJ

Kontakt bezpośredni

mob. (+48) 694 348 554
tel. (+48 22) 660 48 50 
e-mail:m.czumaj@sico.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Sico Polska Spółka z o.o. danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/ Panią danych osobowych jest Sico Polska Spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Annopol 3 budynek DC3 03-236. Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług Sico Polska Spółka z o.o. oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.budynek DC3 03-236 Warszawa.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sico Polska Spółka z o.o. przy ul. Annopol 3 budynek DC3 z siedzibą w Warszawie, dla celów marketingu bezpośredniego, wykonywanego przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących, tj. numer telefonu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. z 2017 r., poz. 1907 ze zm.).” Oświadczamy, że zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, kierując wiadomość na adres e-mail administratora. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na przetwarzanie przez jej wycofaniem.
Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z nami.
Odwiedź nas.
Lokalizacja oddziałów.
Zobacz co się u nas dzieje.
Aktualności, porady, zapowiedzi.