MIMAKI CJV150-75/107/130/160

Zintegrowany, specjalistyczny i wydajny ploter drukująco-tnący w przystępnej cenie.
Mimaki CJV150

POZNAJ MIMAKI CJV150

Innowacyjne technologie

TECHNOLOGIE MIMAKI CJV150

Nozzle Recovery System​

NRS zastępuje uszkodzone dysze, nieuszkodzonymi dyszami, aż do momentu przybycia technika. Ta funkcja umożliwia nieprzerwany druk i utrzymanie wydajności.

Mimaki Bulk Ink System​

Duże ilości i niższe koszty atramentu. System zbiorczego atramentu umożliwia prowadzenie długich serii druku bez przerw.

Uninterrupted Ink Supply System​

Automatyczna zamiana wyczerpanego pojemnika, na pełen. System automatycznie przełącza się na drugi kartridż tego samego koloru, kiedy pierwszy się kończy.Pozwala to na długie serie druku nie wymagające obecności operatora.

Mimaki Circulation Technology​

Technologia obiegu białego atramentu. Dzięki okresowemu krążeniu białego atramentu w linii od zbiornika do głowicy zapobiega się osadzaniu pigmentu. MCT zapewnia stabilną produkcję oraz zmniejszenie ilości atramentu i odpadów.

Mimaki Fine Diffusion​

Technika przetwarzania obrazu zmniejsza przeskoki tonów i nierównomierne drukowanie w kolorze

Waveform Control​

Technologia kontroli kształtu fali zapewnia wysoką jakość wydruku, poprzez rozpylanie kropel atramentu w prostych liniach z prawie idealnymi okrągłymi kropkami, zapewniając wyraźne i ostre litery, linie i krawędzie.​

Mimaki Advanced Pass System​

Ogranicza prążkowanie poprzez rozpraszanie kropel atramentu między przejściami.

Continuous Mark Detect

System automatycznego wykrywania markerów umieszczonych na mediach, zapewniający wysoką dokładność cięcia.

Nozzle Check Unit

NCU to oryginalny system czyszczenia dysz. Zatkane dysze są automatycznie wykrywane i czyszczone.

Half Cut

Zastrzeżona funkcja polegająca na cięciu arkusza podkładu, pozostawiając za sobą mały punkt łączenia, który można łatwo odłączyć, gdy jest to konieczne, zapewniając, że elementy cięte z konturu są łatwiejsze w obsłudze przy mniejszej ilości odpadów.

Over Cut

Poprzez cięcie poprzeczne umożliwia wycinanie brzegów bez odpadów materiału.

Mimaki Intelligent Heaters

System inteligentnych grzałek. Dzięki wyjątkowej technologii podgrzewania mediów w kontrolowanej temperaturze, atrament może zostać utrwalony przy zachowaniu wysokiego ustawienia kolorów

Zero Margin Mark

Zmniejsza powierzchnię wymaganą przez standardowe znaczniki cięcia, umożliwiając wykonanie większej liczby kopii na tej samej przestrzeni.

Informacje techniczne

Produkt

PREZENTACJA MIMAKI CJV150

Produkt

GALERIA MIMAKI CJV150

Leasing

FINANSOWANIE MIMAKI CJV150

Szerokość 75 rata leasingu od 167,02 pln/mc*

Szerokość 107 rata leasingu od 206,79 pln/mc*

Szerokość 130 rata leasingu od 304,88 pln/mc*

Szerokość 160 rata leasingu od 331,39 pln/mc*

WIĘCEJ INFORMACJI MIMAKI CJV150

Dodatkowe informacje

SPECYFIKACJA I PLIKI DO POBRANIA

Kontakt

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Key Account Manager ds. Sprzedaży Maszyn i Urządzeń

DOMINIK BORKOWSKI

Kontakt bezpośredni

mob. (+48) 696 018 740
tel. (+48 22) 660 48 50 wew. 2283
e-mail: d.borkowski@sico.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Sico Polska Spółka z o.o. danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/ Panią danych osobowych jest Sico Polska Spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Annopol 3 budynek DC3 03-236. Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług Sico Polska Spółka z o.o. oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.budynek DC3 03-236 Warszawa.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sico Polska Spółka z o.o. przy ul. Annopol 3 budynek DC3 z siedzibą w Warszawie, dla celów marketingu bezpośredniego, wykonywanego przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących, tj. numer telefonu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. z 2017 r., poz. 1907 ze zm.).” Oświadczamy, że zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, kierując wiadomość na adres e-mail administratora. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na przetwarzanie przez jej wycofaniem.
Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z nami.
Odwiedź nas.
Lokalizacja oddziałów.
Zobacz co się u nas dzieje.
Aktualności, porady, zapowiedzi.